سايت پيك كار بر آن است تا با اطلاع رساني در مورد مقررات كار و پاسخ به پرسش هاي كاربران گامي هرچند كوچك در جهت ارتقاء سطح آگاهي كاربران برداشته باشد. به همين منظور در بخش هاي مختلف سايت سعي شده است تا مفاهيم مختلف مطابق مواد قانون كار تعريف شود و نحوه محاسبات آيتم هاي مختلف نيز شرح داده شود. همچنين با بهره گيري از منابع مختلف انتشاريافته پاسخ مطلوب، مستند و صحيحي به پرسش هاي كاربران داده شود.
سايت پيك كار مي تواند به طرق زير براي شما مفيد باشد:
1. رفع ابهامات و دريافت پاسخ براي سوالاتي كه در حين كار با آن مواجه مي شويد
هر فردي كه به نوعي در روابط كارگري و كارفرمايي داراي نقش باشد (كارگر، كارفرما و يا تصميم گيري در محاسبات مالي و روابط بين كارگر و كارفرما) ممكن است بر حسب شرايط و حسب اقتضاء با ابهامات و يا سوال هايي روبرو شود كه براي رفع ابهام نياز است به منابع مختلف حقوق كار و يا مشاوران و وكلاء متخصص مراجعه كند. اين سايت مي تواند در صرف وقت صرفه جويي كرده و در زمان كم شما را ياري نمايد. براي اين منظور شما مي توانيد كلمه موردنظر خود را در قسمت جستجو (در بالاي صفحه اصلي) درج كنيد و مطالب مرتبط يافت شده را مرور كنيد و يا در صورت تمايل به مطرح نمودن سوال خود، بر روي آيكون طرح سوال كليك نماييد و در پنجره اي باز مي شود پرسش خود را مطرح نماييد. در اسرع وقت كارشناس مالي و اداري به سوال مطرح شده پاسخ خواهند داد.
اگر هم چنانچه می خواهید بصورت تلفنی سوال خود را مطرح کنید می توانید به صفحه دریافت مشاوره تلفنی مراجعه نمایید و از شریط دریافت مشاوره تلفنی مطلع شوید.

2. آگاهي از قوانين و مقررات جديد و تغييرات آنها
با توجه به پويايي هاي موجود در نظام حقوقي كشور در طول زمان آيين نامه ها و دستور العمل هايي صادر مي شود و يا قوانيني به تصويب مي رسد كه اطلاع بموقع از آن مي تواند در تصميم گيري ها نقش موثري داشته باشد. به همين دليل در اين سايت تلاش مي شود كه تغييرات بموقع اطلاع رساني شود و كاربر مي تواند با مرور بخش اخبار در جريان اين موارد قرار گيرد.

3. درخواست انجام محاسبات حقوق و دستمزد و آگاهي از آخرين تغييرات به صورت ويژه
شما می توانید در صورت نياز با در اختيار قراردادن اطلاعات كاركرد، محاسبات حقوق و دستمزد مطابق قوانين و مقررات انجام شود و نتيجه آن براي شما ارسال گردد. براي استفاده از اين خدمات لازم است ابتدا تقاضاي خود را در قسمت تماس با مديريت ثبت نماييد و از طريق ايميل يا شماره تماس با شما ارتباط برقرار خواهد شد.
یکی از برنامه های آتی ما این است كه شما بتوانيد با ثبت درخواست خود متقاضي دريافت لينك آخرين اخبار در مورد مقررات جديد باشيد و اين اخبار به ايميل شما ارسال شود تا در زمان شما صرفه جويي گردد.

 

تعداد بازديد : 1582