سفارش محاسبه حقوق و دستمزد

بر کسی پوشیده نیست هر کجا کاری شکل می گیرد و فردی برای فرد دیگر بکار گرفته می شود خودبخود کارگاه شکل می گیرد و محصول آن تولید کالا یا خدمات و ارایه به مشتری خواهد بود؛ خواه این کارگاه فقط یک نفر کارگر یا کارمند داشته باشد مانند یک کارگاه تراشکاری در سطح شهر، یک مطب پزشکی، سرایداری یک مجتمع اداری تجاری یا مسکونی و خواه چندین نفر مانند یک فروشگاه بزرگ و یا یک شرکت تولیدی در یک شهر صنعتی. در این میان کارگران و کارمندان به امید دریافت حقوق و کارفرمایان به امید پیشرفت کار و تحقق برنامه ها تلاش می کنند و پای قوانینی از جمله قانون کار نیز به میان می آید.
به این ترتیب عدم اطلاع کامل از قوانین بصورت خواسته یا ناخواسته باعث بروز اشتباه در محاسبات حقوق و دستمزد و به دنبال آن ایجاد اختلاف بین کارگر و کارفرما می شود. در این بین اگر کارگر برای دادخواهی به مراجع حل اختلاف کار مراجعه کند نیاز به حضور طرفین برای ادای اظهارات بوده و علاوه بر تضییع وقت افراد جامعه، هزینه های بسیاری نیز به جامعه تحمیل می گردد. در صورتی هم که این اختلاف به مراجع حل اختلاف کار کشانده نشود یا حقی از فردی بر گردن فرد دیگر می ماند و یا بصورت غیرمستقیم و ناپیدا تاثیرات منفی در بهره وری کارگاه بجا خواهد ماند.
به همین دلیل همانطور که در صفحه درباره ما نیز توضیح داده شده است یکی از طرقی که این سایت می تواند برای شما مفید واقع شود، انجام محاسبات حقوق و دستمزد طبق قانون کار می باشد.  به این ترتیب که اطلاعات مربوط به كاركرد خود و یا کارکنان تان را در اختیار تیم پیک کار قرار می دهید و پس از انجام محاسبات حقوق و دستمزد مطابق قوانين و مقررات، نتيجه آن براي شما ارسال می گردد.
همچنين برای سهولت و تسریع در رسیدن به جواب می توانید به صورت تلفنی سوال خود را مطرح نمایید و پاسخ خود را دریافت نمایید.
براي استفاده از اين خدمات لازم است ابتدا تقاضاي خود را در قسمت تماس با ما ثبت نماييد تا کارشناسان ما در اسرع وقت از طریق شماره تماس داده شده با شما ارتباط برقرار نمایند.

تعداد بازديد : 1148